Apple Watch’unuzu Diğer Bileğiniz İçin Nasıl Ayarlarsın?

Apple Watch’unuzu Diğer Bileğiniz İçin Nasıl Ayarlarsın?

Apple Watch’unuzu diğer bileğinizde kullanmayı denemek ister misiniz? Ekranı ve Digital Crown yönünü şu şekilde değiştirebilirsiniz.

Merak etme. Apple Watch kurulum sürecinden tekrar geçmeniz gerekmiyor. Bileği ve Digital Crown yönünü değiştirmek için iPhone’unuzdaki Watch uygulamasını veya Apple Watch’un içindeki Ayarlar uygulamasını kullanmanız yeterlidir. Size aşağıda nasıl olduğunu göstereceğiz.

Watch Uygulamasını Kullanarak Yönlendirmeyi Değiştirme

Apple Watch’unuzu hiçbir şeyi değiştirmeden her iki bileğe de takmak mümkün olsa da, yanlış bilek yönlendirmesine sahip olmak, Bilek Yükseltmede Uyandır ve Saatinizle EKG çekmek gibi çeşitli sistem ve sağlıkla ilgili özelliklerin düzgün çalışmasını önleyecektir.

Bunu önlemek için bilek yönünü değiştirmek için iPhone’un Watch uygulamasını kullanın. Ayrıca, tüm ekranı çevirerek Digital Crown yönünü değiştirmeyi seçebilir, tercih ettiğiniz bilekteki Digital Crown ve Side düğmesini kullanırken dizin rakamınızı kullanmayı kolaylaştırabilirsiniz.

Sadece şu adımları izleyin:

  1. Bakmak iPhone’unuzdaki uygulama.

  2. Seçmek Genel > Bilek Yönlendirme.

  3. Seçerek bilek yönünü değiştirme Sol Bilek veya Sağ Bilek.

  4. Dijital Taç yönlendirmesini seçerek değiştirme Sol Tarafta Dijital Taç veya Sağ Tarafta Dijital Taç.

  5. Bakmak app.

Apple Watch’unuzu Kullanarak Yönlendirmeyi Değiştirme

İPhone’unuz ulaşılamaz mı? Bunun yerine bileği ve Digital Crown yönünü değiştirmek için Apple Watch’unuzdaki Ayarlar uygulamasını kullanın:

  1. Basın Dijital Taç ve Ayarlar ikon.

  2. Musluk Genel.

  3. Musluk Yönelim.

  4. Seçerek bilek yönünü değiştirme Sol veya Sağ.

  5. Dijital Taç yönlendirmesini seçerek değiştirme Sol Hedef Sağ.

Apple Watch’unuzun Sizin İçin Çalışmasını Sağlama

Doğru bilek ve Digital Crown oryantasyonunu ayarlamak, Apple Watch’unuzdaki her şeyin düzgün çalışmasını sağlar. Ancak elbette, hangi bandı kullandığınıza bağlı olarak saat bandını çıkarmanız ve doğru şekilde geri koymanız gerekecektir. Unuttuysanız, bunun nasıl yapılmasına ilişkin kılavuzumuza göz atın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan