Wordle’un Mobil Uygulaması Var mı? Bir Tane Alma Olasılığı Var mı?

Wordle’un Mobil Uygulaması Var mı? Bir Tane Alma Olasılığı Var mı?

Wordle web uygulaması mobil cihazlarda iyi çalışıyor, ancak şimdi The New York Times oyunun sahibi, özel bir uygulama yolda olabilir mi?

New York Times’ın Wordle’ü satın alması bazı kullanıcıları heyecanlandırdı ve bazıları da dumana boğdu. Satın alma işlemine sinirlenenler, Wordle’ün dijital aboneleri artırmak için bir ödeme duvarının arkasına yerleştirileceği konusunda endişe ediyor. Kullanıcılar, The New York Times’ın kelime listesini değiştirerek Wordle’ü mahvetmesine de üzülüyor.

Diğerleri için, Wordle’ün satın alınması heyecan vericidir, çünkü oyunun özelliklerini genişletme potansiyeli vardır. Örneğin, birçok kişi bir mobil uygulamayla ilgileniyor. Şu anda resmi bir Wordle uygulaması yok.

Ama The New York Times’ın satın alması bir tane alacağımız anlamına mı geliyor?

Wordle Uygulaması Olacak mı?

Wordle’ün The New York Times tarafından satın alınması, oyun geliştirmeye harcanacak para olduğu anlamına geliyor. Ne de olsa The New York Times ülkenin en popüler gazetelerinden biri. New York Times, günlük yüz binlerce oyuncuya sahip bulmacasıyla da popüler.

New York Times şu anda bulmacası için yerel bir uygulamaya sahiptir ve şirketin bir Wordle uygulaması da yapabileceğinin sinyalini veriyor.

İlgili: Wordle’ü iPhone veya iPad’inizde Oynatma

Ancak, şu anda, The New York Times bir Wordle uygulaması duyurmadı. Ancak yayın geçmişine dayanarak, bağımsız bir Wordle uygulaması alabiliriz. Alternatif olarak, Wordle, The New York Times uygulamasındaki oyun bölümüne ekleyebilir.

Kullanıcılar Mobil Uygulama İsteyecek mi?

Birçok kişi Wordle’ün özelliklerini genişletmek isterken, bazıları bir Wordle uygulamasının sorun yazabileceğinden endişelenir. Bunun nedeni, New York Times Crossword Puzzle uygulamasının oynamak için bir aboneliğiniz olmasını gerektirmeleridir. Daily Mini ücretsiz olsa da, çoğu kullanıcının uygulamayı kullanmak için The New York Times’a abone olması gerekir.

Bir Wordle uygulaması, oyunun tüm özelliklerine erişmek için abone olmanız gereken bir şekilde benzer olabilir. Tüm bunlar spekülasyon olsa da, The New York Times dijital abonelerini artırmaya çalışıyor ve büyük olasılıkla Wordle’ü sadece ücretsiz tutmak için satın almadı.

Her iki durumda da, şu anda Wordle uygulaması yok ve yakında çıkacak bir işaret yok. Böylece şimdilik mobil sitede ücretsiz olarak oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz (sadece seçtiğiniz web tarayıcısında wordle web sitesine gidin).

Yorum Yap
0 Yorum yapan