Wordle Çizginiz iPhone veya Android’de Kayboldu mu? İşte Düzeltme

Wordle Çizginiz iPhone veya Android’de Kayboldu mu? İşte Düzeltme

Wordle serinizi son zamanlarda kaybolursa veya sıfırlanırsa kurtarmak için hızlı ve kolay bir püf noktası.

The New York Times, Wordle’ü satın aldığında, gazete Wordle skorlarının transfer olacağına söz verdi. Ancak, birçok kullanıcı durumun böyle olmadığını söyledi. Birçoğumuz her gün Wordle oynuyoruz, bu yüzden serimizi görmek bizim için önemli. Ayrıca çizgilerimizi arkadaşlarla karşılaştırmamızı sağlar ve hatta çizgileri canlı tutmak için bir teşvik sunar.

Wordle seriniz sıfırlandıysa, umut henüz kaybolmadı ve geri almak için deneyebileceğiniz birkaç şey var.

Wordle Çizginiz Neden Gitti?

Tarama geçmişinizi silerseniz, tarama verilerinizi silerseniz veya telefonunuzu sıfırlarsanız Wordle çizginiz kaybolur. Bunlardan herhangi biri Wordle çizginizin kalıcı olarak sıfırlanmasına neden olur.

İlgili: Quordle Nedir? Nasıl Oynanır Bu Zor Wordle Klonu

Wordle kısayolunu mobil cihazınızda Giriş Ekranına eklerseniz Wordle çizginiz de kaybolabilir. Yer imleri orijinal çizginizin olduğu mobil tarayıcıyı da kullandığından, bunun neden olduğundan emin değiliz, ancak şu anda durum böyle. Mobil tarayıcınızda oynamaya devam ederek bunu çözebilirsiniz.

Bunlardan herhangi birini yapmadıysanız ve seriniz hala sıfırlandıysa, büyük olasılıkla çözülmesi kolay bir yeniden yönlendirme sorunudur.

Eski Wordle Web Sitesine Gidin ve Yeniden Yönlendirmesine İzin Verin

Wordle’ün The New York Times tarafından satın alınması, Wordle serinizin ortadan kalkmış olmasının en yaygın nedenidir. Geri almak için eski Wordle web sitesine gidin ve yeni web sitesine yönlendirmesine izin verin. Bu yeniden yönlendirme otomatik olarak gerçekleşmelidir.

Bunu, The New York Times Wordle’ı satın almadan önce Wordle’ü oynadığınız tarayıcıda yapın. Wordle’u ararsanız ve üst bağlantıya dokunursanız, eskisinden yönlendirme yapmadan yeni web sitesine gider. Puanınızın eksik olmasının en olası nedeni budur.

İlgili: New York Times Wordle’ı Nasıl Mahvetti?

Yukarıda Düzeltme İşe Yaramadı mı? Ne yazık ki, Baştan Başlamak Zorunda Kalacaksınız

Yönlendirmeye çalıştıysanız ve seriniz hala yoksa, bu büyük olasılıkla sonsuza kadar gittiği ve onu geri almanın bir yolu olmadığı anlamına gelir. Bu kötü bir şey gibi görünse de, bazen yeniden başlamanın yanlış bir tarafı yoktur. Bu aynı zamanda size daha iyi bir seri elde etme şansı verir ve şimdiye kadar öğrendiklerini geliştirmek ve daha da iyi bir puan almak için kullanmanıza izin verir.

Umarım, gelecekte Wordle serilerinizi bir Wordle hesabına kaydedebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan