Üst Düzey Fitness için Nike Training Club Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Üst Düzey Fitness için Nike Training Club Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Mevcut en zengin özelliklere sahip ücretsiz egzersiz uygulamalarından biri olan Nike Training Club uygulaması, hemen hemen her alanı kişisel spor salonunuza dönüştürecektir. Geniş egzersiz kütüphanesinde egzersiz videoları, eğitmen liderliğindeki dersler ve fitness ve sağlıklı yaşam tavsiyelerine odaklanan makaleler bulunmaktadır. Buna ek olarak, uygulama fitness temelleri, temel çalışma, yoga ve daha fazlasına odaklanan çok haftalık programlar sunar. Nike Training Club indirmenizden en iyi şekilde nasıl emin olun, telefonunuzu veya tabletinizi kişisel bir eğitmene dönüştürün.

Nike Training Club Uygulamasında Gezinme

Uygulamayı ilk açtığınızda, Ana ekran Nike Training Club uygulamasında en yeni içerikleri görüntüler. Alıştırma kitaplığına erişmek için Egzersiz sekmesini tıklatın.

Altında Göz atmak sekmesinde, farklı kas gruplarına, odaklara ve ekipmana göre antrenmanları gözden geçirebilirsiniz. Bu, bir sonraki Kas Grubu sekmesi karın kaslarınız, kollarınız ve bacaklarınız için farklı egzersizler açar. Bu arada, Egzersiz Odağı bölümü dayanıklılık, hareketlilik, güç ve yogaya göre farklı sekmeler sunar.

Son olarak, Ekipman bölümü, erişiminize göre farklı alıştırmalara sahiptir: temel ekipman, tam kurulum veya ekipman yok. Bir spor salonundan uzaktaysanız endişelenmeyin, çünkü kesinlikle dişli gerektirmeyen egzersiz sıkıntısı yoktur.

İndirmek: iOS | için Nike Eğitim Kulübü Android (Ücretsiz)

Nike Training Club’da Egzersiz Videoları Oynatma

Yüzlerce egzersiz videosundan birini seçtikten sonra, indirme düğmesine basın ve devam edin. Bir anlatıcı şınav, burpees, çömelme ve egzersizinizdeki diğer tüm egzersiz türlerinde size rehberlik edecektir. Her egzersiz, egzersizlerin tam bir listesini sunar, böylece sırada ne olduğunu bileceksiniz. Anlatıcı her bir egzersizi duyurur, temsilci sayısını adlandırır ve tempo ve çaba hakkında tavsiyelerde bulunur. Ayrıca, formunuzu kontrol etmek için her egzersizi gösteren sporcuya göz atabilirsiniz.

Farklı bir deneyim türü için Beyaz Tahta Antrenmanları’nı deneyin. Bir spor salonunda bulabileceğinize benzer şekilde, bu tatbikat eğitimi egzersiz için yapılandırılmış bir yaklaşım sunar. Deadbugs, ters crunches ve kalça fleksör esnemeleri bu bölümde yer alan egzersizlerden bazılarıdır.

Nike Training Club’da Eğitmen Liderliğindeki Sınıfları Takip Edin

Nike Training Club uygulama eğitmen sınıfı devam ediyor

Egzersizlerinize daha kişisel bir yaklaşım tercih ediyorsanız, eğitmen liderliğindeki sınıflar kesinlikle izlemeye değer. Eğitmenler, bir egzersiz arkadaşının enerjisini, motivasyonunu ve hatta mizahını telefonunuza veya tabletinize getirir.

Örneğin, Tara Nichols’un 5 Dakikalık Vücut Ağırlığı Yanığı: Çekirdek Uyandırma Çağrısı videosu, Nichol’un neşeli ve teşvik edici rehberliğini takip ederken çekirdeğinizin çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca zaman zaman gerçek zamanlı egzersizlere de katılabilirsiniz; en sevdiğiniz eğitmenlerden canlı yayın derslerine dikkat edin.

Nike Training Club’ın Egzersiz Programlarını Keşfedin

Düzinelerce egzersiz videosu arasında gezinmek başınızı döndürüyorsa, uygulamanın derinlemesine fitness programlarından biriyle başlayın. Bu çok haftalık eğitim programları tahminleri ortadan kaldırır ve size bir ila sekiz hafta boyunca sağlam bir eğitim temeli verir. Bir programa katılmak, bu egzersizleri günlük rutininize karıştırmayı süper basit hale getirir. Planlanan programlarla günlük yoga pratiği yapabilir, HIIT eğitiminde çalışabilir, güç oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ve hatırlatıcılar yeni eğitim hedeflerinizi göz önünde bulundurmanıza yardımcı olacaktır.

Örneğin Kickstart Fitness With the Basics programı, dört hafta boyunca haftada üç antrenman sağlar. Üst ve alt vücut gücü oluşturma ipuçları ve yaralanmayı önlemeye yardımcı olacak teknikler de dahil olmak üzere temel fitness becerilerini baştan öğreneceksiniz.

Başarılarınızı Nike Training Club’ın Etkinlik Sayfasında Kutlayın

Nike Training Club uygulama başarıları ekranı

Nike Training Club uygulama çizgileri ekranı

Antrenman geçmişinizi ve başarılarınızı aşağıdakiler altında takip edin: Etkinlik sekme. Bu, bir sonraki Tarih görünüm, egzersiz toplamınızın ve egzersiz yapmak için harcadığınız dakika sayısının bir çetelesini tutar. Daha sonra bir favoriyi yeniden ziyaret etmek istemeniz durumunda, tamamlanan antrenmanların bir listesini de kaydırabilirsiniz.

Bu, bir sonraki Başarı görünüm, kupalarınızı, kilometre taşlarınızı ve çizgilerinizi gösteren bir motivasyon aracıdır. Ayrıca, takipçilerinizi esnetmek için başarıları sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Nike Run Club uygulamasını kullanmanın zaten bir hayranıysanız, başarılar ekranı tanıdık görünecektir.

Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Bölümlerine Göz Atın

Öncelikle bir fitness uygulaması olmasına rağmen, Nike Training Club ayrıca yemek seçenekleri ve genel refah hakkında tavsiyelerde bulunur. Bu bölgeden Egzersiz ekranına gidin. Uzman İpuçları beslenmeden uykuya kadar her konuda tavsiye için bölüm.

Çeşitli tarifler ve uzmanların tavsiyeleri ile beslenme bölümü, yiyecek seçimi hakkında çok sayıda bilgi sunar. Ayrıca, ızgara karpuz ve feta salatası gibi sağlıklı tarifler sadece lezzetli görünüyor. Daha fazla foodie odaklı kapsama alanı için, yeni başlayanlar için mükemmel olan sağlıklı pişirme uygulamalarına göz atın.

Bu, bir sonraki Kurtarma sekmesi, antrenmanın bu sık göz ardı edilen yönü hakkında tavsiyelerde bulunurken, Zihniyet sekmesi tamamen alışkanlıklar, hedefler ve hesap verebilirlik ile ilgilidir. Son olarak, Uyumak sekmesi, harika bir gece dinlenmesi için nasıl ayarlandırılacağı ve nasıl ayarlandırılacağı hakkında çeşitli makalelere sahiptir. Bu ilginizi çekiyorsa, uykuyu teşvik etmeye yardımcı olacak birçok uygulamadan birini denemelisiniz.

Nike Training Club’da Arkadaşlarınızla Bağlantı Kurun

Nike Training Club uygulaması arkadaş ekranıyla bağlanıyor

Yazarın ekran görüntüsü — ilişkilendirme gerekmez

Nike Training Club uygulama iletişim ekranı

Yazarın ekran görüntüsü — ilişkilendirme gerekmez

Egzersiz arkadaşları bir programa bağlı kalmayı kolaylaştırdığı için Nike Training Club’da sosyal bir bölüm de vardır. Bağlanmak için, Topluluk Etkinliği ekranını tıklatın ve Eklemek düğme. Bazı arkadaşça egzersiz yarışmaları başlatmak için uygulamanın kişilerinize erişmesine izin verin.

Nike Training Club’ın buradaki tek seçenek olmadığını unutmayın. Ayrıca, küçük bir ekip çalışmasıyla gelişen insanlar için eğlenceli, sosyal egzersiz uygulamaları da vardır.

Nike Antrenman Uygulamasıyla Ev Egzersizlerinizi Artırın

Ücretsiz egzersiz uygulamalarına gelince, çok az kişi mevcut özelliklerin miktarı için Nike Training Club ile rekabet edebilir. Büyük egzersiz kütüphanesi ile, her yerde fitness üzerinde çalışmak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye erişebilirsiniz.

İster yoga pratiğine başlamak ister enerjik güç geliştirme derslerine katılmak isteyin, Nike Training Club’ın hemen hemen herkes için bir egzersiz rutini vardır. İstediğiniz zaman kalp pompalayan egzersiz seanslarına erişmek için kontrol edin.

Yorum Yap
0 Yorum yapan