MWC 2022’nin En İyileri: Ödül Kazananlarımız

MWC 2022’nin En İyileri: Ödül Kazananlarımız

Mobil Dünya Kongresi şu anda Barselona’da gerçekleşiyor. Yılın önde gelen akıllı telefon etkinliğidir, ancak etkinlikte göreceğiniz tek şey yeni telefonlar değildir.

İspanya’da sahadayız ve etkinlikten en sevdiğimiz teknolojinin bir listesini derledik. İşte MWC 2022 için resmi MUO ödülleri. Bu yıl gözümüze nelerin takmış olduğunu görmek için okuyun.

Onur Büyüsü 4

Geçen yılın sonlarında Huawei ile yollarını ayırdıktan sonra Honor, en son haberleriyle ilgili heyecan verici haberlerle sahneye çıktı. Honor’un MWC teklifi olan Honor Magic 4, özel bir parıltı aldığımız bir teklifti. Qualcomm çipine kadar tamamen yeni ve hatta kendi özel kullanıcı arabirimine sahip. Bunun yanı sıra Honor Watch GS 3 ve Honor Earbuds 3 Pro’ya da rastlayacaksınız. Bu gerçekten bir aile meselesi.

Honor Magic 4, Honor’un şirket bölünmesinden bu yana ilk büyük küresel sürümüdür. Honor 50’nin ardından yaşayacak çok şeyi vardı, ancak beklentilerimizi tamamen karşıladı ve umarım uzun bir yenilikçi Honor cihaz serisi olacak en son olarak güçlü duruyor.

Huawei MateBook E 2022

huawei matebook e 2022 MWC'de

Mükemmel 2’de 1’i bekliyorsanız, şanslı olabilirsiniz. MateBook E, MateBook X Pro’nun hafif kuzenidir, ancak Pro’nun beygir gücü hünerlerine boyun eğse de, özellikle yaratıcılar için bu çok yönlülüğü telafi eder.

Huawei M-Pencil’ı kullandığınızda, her kompozisyonu hassasiyetle hazırlayabileceksiniz – 4.096 basınç hassasiyeti seviyesi artı 10 noktalı dokunma desteği, bu OLED ekranı wacom Intuos ve diğer profesyonel tabletlerle eşit duruma getirir. Dokunmatik ekran arayüzü üzerinden çizim yaparsanız, heykel yaparsanız veya başka bir şey yaparsanız, zaman ayırdığınız yüzde 100 değer.

Bu büyük satış noktasının yanı sıra, tıpkı MateBook X Pro gibi 11.

Onur Saati GS3

onur saati gs3

Honor’s Magic4, akıllı telefonlarından daha fazlasını talep edenlere alternatif olarak tonlarca dalga yapıyor. Bu ultra güvenli sistem, uzun zamandır beklenen bu cihaz serisine tamamen yatırım yapmak isteyen herkes için nihai kişisel yardımcı parça olan Honor Watch GS3’ü de içerir.

Kalp atış hızı takibi ve SpO2 izleme, bileğinizdeki GS3 ile yararlanabileceğiniz günlük avantajlardan sadece birkaçıdır. Bu şık akıllı saat, dana derisi kayış veya veganlar için kauçuk kayış ile birlikte gelir.

OnePlus 10 Pro 5G

oneplus-10-mwc-2022-1

OnePlus 10 Pro 5G, MWC 2022’ye indi ve süper güçlü özellikleri ve göz şekeri estetiği sayesinde oldukça heyecana neden oluyor. Ahize, OnePlus’ın güçlü amiral gemisi cihaz serisinin en yenisini temsil ediyor ve bunu seviyoruz.

OnePlus 10’un daha büyük abisi olan Pro, arka yüzünde katil bir Hasselblad kamera dizisi paketliyor ve kristal netliğinde görüntüler yakalayabiliyor ve süper hızlı şarj ve ekran yenileme hızıyla birlikte geliyor. Bu ahize mağazalara geldiğinde neler geleceğini görmek için çok heyecanlıyız.

Huawei Süper Cihaz

huawei süper cihaz

Huawei’nin bu haftaki en yenilikçi duyurusu, şok edici bir şekilde, aslında bir cihaz bile değildi. Bunun yerine Huawei, kullanıcılarını tüm ürün ve hizmet ekosistemini kendilerini içeren bir “Süper Cihaz” olarak ele almaya teşvik ediyor.

Huawei’den William Tian, dizüstü bilgisayardan akıllı telefona akıllı saatten eğlence cihazına ve tekrar sorunsuz ve gereksiz engeller olmadan geri dönmenizi sağlayan bir ideal tanımladı. Esasen, fikir, masaüstünüzde bir çizim programı açabileceğiniz ve ardından akıllı telefonunuzu bir tablet çevre birimi olarak denkleme entegre edebilmenizdir: yaygara, ekstra sürücü veya güçlük yok. Oldukça havalı.

Oppo Flash Şarj

oppo supervooc flaş şarj ödülü

SuperVOOC burada kongre odası katında başka bir sıcak emtia olmuştur. Şarj ekonomisi, son bir yıl boyunca devam eden ana temalardan biri olmuştur. Şimdi, Oppo bu inanılmaz hızlı şarj yeniliği ile işleri bir çentik haline geliyor.

Köşenizde bir SuperVOOC sistemi ile sadece 150W hızlı şarj ve 240W flash şarjın keyfini çıkaramazsınız. Piliniz ayrıca tamamen yeni tescilli bir pil sağlığı motoru yardımıyla kendini sürekli olarak yenileyebilecek ve pilin genel ömrünü uzatabilecektir.

Kokoon GeceBuds

kokoon nightbuds mwc 2022

Bunları markanın esir almama Kickstarter kampanyasından tanıyabilirsiniz. Kokoon NightBuds, daha dinlendirici bir uyku gecesini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır; hatta gece boyunca bayıltılmalarını önlemek için kafa çevresinde bir kulaklık çerçevesine sahiptirler.

Kokoon tomurcuklarını benzersiz kılan nedir? Uyarlanabilir ses, birincisi, aramızda hafif uyuyanları karıştırmayı önler. Bu NightBuds, gerçekten ne zaman uykuya daldığınızı algılayabiliyor, akıllı gürültü maskelemeyi ve pasif gürültü engellemeyi kademeli olarak artırıyor, bu da dinlendikçe sizi asla kesintiye uğratmayacağı anlamına geliyor.

Her gece uykunuzun kalitesi hakkında tam bir rapor için vücut izleme sensörleri ve mikrofonlar kullanarak bir uyku izleme cihazı olarak da iki katına çıkarmaları nedeniyle dijital sağlık yolunda devrim niteliğindedirler.

Huawei MateBook X Pro 2022

matebook x pro

Huawei bu yıl ısıyı getirdi. Matebook E ile birlikte Huawei MateBook X Pro 2022’yi kontrol etme şansımız oldu.

Her ikisi de harika, ancak MateBook X Pro’nun özellikle taşınabilirliği, şık profili ve yıldız ekranı için seviyoruz. Tamamen taşınabilir kalırken tam teşekküllü bir iş istasyonu. Her şeyi bu amiral gemisi bilgisayara yatırıyorlar, ama en iyilerine ayak uydurabiliyor, en azından onunla oynadığımız kısa zamandan beri.

Huawei Ses Sevinci

huawei-sound-joy-1

Sound Joy aslında ortak bir Huawei çabası, marka ve Fransız ses şirketi Devialet arasındaki bir işbirliği. Bu taşınabilir hoparlör 26 saatlik pil ömrüne sahiptir, ancak sunduğu tek şey bu değildir. 79 dBA hoparlör sistemi şaşırtıcı derecede güçlüdür. Büyük şeyler, göründüğü gibi, bazen küçük paketler halinde gelir.

Minimal tasarımı muhteşemdir, ancak gerçekten satıldığımız yer, bir bütün olarak Huawei ekosistemindeki çalışabilirliğidir. Bir Huawei Süper Cihaz fikrine bağlıysanız, bu kesinlikle vazgeçilmez olacak uyarlanabilir bir ses çevre birimi aksesuarıdır.

Oppo Find X5 Pro

oppo-find-x5-pro-1

Oppo’nun bu yıl MWC’de çok şey var – yeni bir bağlantı ürünü ve yeni Oppo Find X5 Pro’nun zemininde demo modelleri, övgüye değer akıllı telefon find X serisinin en yenisi.

Bu cihazın kafaları döndüren yönlerinden biri: 150W SuperVOOC hızlı şarj ve 240W SuperVOOC flaş şarj teknolojisi. Yerleşik bir “pil sağlığı motoru”, sürekli olarak kendini onararak pilin ömrünü uzatır. Eski 150W SuperVOOC, yukarıda belirtilen OnePlus sürümlerinden biriyle de yer alacak.

Oppo Find X5 Pro’da kendi Hasselblad kamerasının yanı sıra gelişmiş hızlı şarj özellikleri de yer alacak. Bu, dünyanın cihazın kendisine ilk bakışı olacak ve birçoğunun gösteriye bizzat katılmasının nedeni olacak.

Kaspersky Güvenli Çocuklar 2022

kaspersky logo black friday fırsatları

Kaspersky Safe Kids 2022, çocuğunuzun feed’inin kalitesi sizin için bir öncelikse ebeveyn kontrollerinde son noktadır. Yetişkin içeriğine erişimi engelleyebilir ve ekran süresine sınırlamalar getirebilirsiniz; hatta elinizde Güvenli Çocuk destekli bir cihaz olduğunda çocuğunuzun konumunu takip eder.

Prinker

prinker dövme yazıcı mwc 2022

Cildinize mürekkep bulamak için silahın altına girme düşüncesine dayanamıyorsanız, Prinker geçici dövme yazıcısı vücut sanatı arzularınıza cevap verir. Tamamen ağrısız, bu şık dövme yazıcısı, çantanızsa, geçici dövmelerle başparmağınızı örtmenizi sağlar.

Sadece özel uygulamaya bir PNG yükleyin ve saniyeler içinde tasarımınızı cildinizde görebilirsiniz ve sonuçlar mükemmel!

Huawei PixLab Yazıcı

huawei pixlab yazıcı

Huawei’nin çok fazla sürümünün bir parçası olan PixLab, IoT çağı için kablosuz bir yazıcıdır. Yukarıda belirtilen Süper Cihaz ekosisteminin bir parçasını oluşturan PixLab B5, Huawei cihazlarınızla uyum içinde (ve kablosuz olarak) çalışır, bu bağlı Huawei evi için gerçek bir nimet sunar.

Huawei’nin tescilli HarmonyOS’undan güç alan yazıcının Huawei ev ofisinize kolayca entegre olmasını bekleyebilirsiniz. Mevcut WFH donanımınız arasındaki uzun kurulum süreçlerden ve zayıf birleşmeden bıktıysanız, Huawei’nin bu süreci sizin için kolaylaştırmasına ve üretkenliğinize daha önce hiç görmediğiniz şekilde güç vermesine izin verin.

Pixlab, X1 ve B5 (lazer yazıcı) olmak üzere iki lezzette gelir, bu nedenle baskı hünerleri açısından seçeneğiniz vardır.

MSi GV60 Mikrofonu Daldırma

MSi öncelikle dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve grafik kartları alanında yaptığı çalışmalarla bilinirken, yeni MSi Immerse GV60’dan çok etkilendik.

Immerse sadece küçükler için de değildir. 24bit/96kHz’e kadar ses kaydı yapabilir; ayrıca duyduklarına akıllıca uyum sağlamak için dört farklı toplama deseni kullanır.

Jabra Elite 4 Aktif

jabra elite 4 aktif

Öte yandan Jabra, fitness teknolojisinde cesur yeni bir çığır açıyor. Jabra Elite 4 Active gerçek kablosuz kulaklıklar, şarj kasalarının dışında yedi saatlik etkileyici bir pil ömrünün yanı sıra özel EQ, ANC ve HearThrough ile birlikte gelir. Hatta IP57 olarak derecelendirilmişler, bu da tamamen tere ve yağmura dayanıklı oldukları anlamına geliyor. Bir daha asla içeride sıkışıp kalmayacaksın.

MWC 2022 Barcelona: Akıllı Ev Teknolojisinde, Giyilebilir Cihazlarda ve Daha Fazlasında En Son

2020’den bu yana gerçekleşen ilk şahsen MWC etkinliği olarak Barselona’da bu haftayı iple çekmek için çok daha fazlası var, birçok taraftar, profesyonel ve meraklı bir ömür boyu partiyi bekliyor.

MWC 2022 özel içgörüler, en iyi toplamalar ve kongre katında gördüğümüz diğer her şey için buraya giriş yapın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan