iPhone veya Android’de Wordle oynamak mı? İşte Çizginizi Nasıl Sıfırlayacağınızı

iPhone veya Android’de Wordle oynamak mı? İşte Çizginizi Nasıl Sıfırlayacağınızı

Wordle için kelime çizginizi ve istatistiklerinizi sıfırlamak kolaydır. Bir iOS veya Android cihazda bu ipuçlarını izlemenizi yeterlidir.

Son zamanlarda kötü bir Wordle serisi mi yaşadın? Yalnız değilsin. New York Times’ın Wordle’ü satın almasından sonra kelime listesi değişti ve kelimeler daha da zorlaştı. Ayrıca, sözcük listesinde sıcak bir çizgiden sonra kaybetmenize neden olabilecek çok yaygın olmayan bazı kelimeler de vardır.

Telefonunuzda wordle çizginizi sıfırlamak istiyorsanız, size nasıl yapılacağını göstereceğiz. Ne de olsa, Wordle eğlenceli olmak içindir ve son serinizden hayal kırıklığına uğrarsanız, bu heyecanınızı engelleyebilir. Ayrıca, birinin çizgilerini sıfırlamak istemesinin birçok nedeni de vardır.

Wordle’ı Ana Ekranınıza Eklediniz mi? Önce Bunu Sil

Wordle çizginizi silmek istiyorsanız, önce ana ekran yer işaretinizi silmeniz gerekir. Bunu yapmak için Wordle yer işaretini basılı tutun ve Yer İşaretini Sil iPhone veya Kaldırmak Android’de.

İlgili: Wordle’ü iPhone veya iPad’inizde Oynatma

Bunu yaptıktan sonra, çizginizi sıfırlamak ve yer işaretinizi daha sonra geri eklemek için aşağıdaki adımları atabilirsiniz.

Tarayıcı Geçmişinizi Temizleme

Wordle çizginizi sıfırlamanın en kolay yolu tarayıcı geçmişinizi temizlemektir. Bu, Safari, Chrome ve Firefox dahil olmak üzere hemen hemen her tarama uygulaması için çalışır. Bu, geçmişinizi görüntüleyerek ve dokunarak her uygulamada yapılabilir Silmek veya Berrak.

Ayarlar’da Verilerinizi Temizleme

Wordle çizginizi hala görüyorsanız, ayarlarınızdaki tüm verileri temizlemeniz gerekebilir. Bazı kullanıcılar tarayıcı geçmişinizi temizlemenin her zaman işe yaramadığını bildirir.

Safari kullanıyorsanız, Ayarlar > Safari ve dokunma Geçmişi ve Web Sitesi Verilerini Temizle. Bu, Safari uygulamasındaki tüm verileri siler. Android’de, Ayarlar > Apps > Krom > Alanı Yönet > Tüm Verileri Temizle.

Alternatif olarak, kullandığınız herhangi bir üçüncü taraf tarayıcıyı kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, wordle çizginiz daha önce değilse sıfırlanır.

İlgili: Puanınızı Artırmak için Wordle İpuçları ve Püf Noktaları

Wordle Çizginizi Sıfırlamalı mısınız?

Bazıları Wordle çizginizi sıfırlamanın adil olmadığını ve puanınızı kabul etmeniz gerektiğini söylüyor. Ancak, Wordle çizginizi sıfırlamanın yanlış bir yanı yoktur. Yeni bir stratejinin çizginizi geliştirip geliştirmediğini görmek veya yeni başlangıç kelimelerini test etmek gibi yararlı olabileceği zamanlar da vardır.

Wordle çizginizi sıfırlamanın nedeni ne olursa olsun, bunu yapmak mümkündür ve kolaydır.

Yorum Yap
0 Yorum yapan