İlişkinizi Geliştirmek İçin Çiftler İçin En İyi 8 Uygulama

İlişkinizi Geliştirmek İçin Çiftler İçin En İyi 8 Uygulama

Eşinizle sürekli olarak yeni şeyler denemiyorsanız ve onları sevdiğinizi göstermek için çaba göstermiyorsanız, ikiniz de yıllardır birlikte olsanız bile ilişki bayatlayacaktır.

Her bir ilişki öyle ya da böyle gelişebilir. Bu, ister diğerinin aşk dilini onurlandırmayı öğrenmek ister eğlenceli sınavlar ve düşündürücü sorularla onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek olsun, ilişkilerin zaman zaman onları sarsmak için yeni bir şeye ihtiyacı vardır.

İşte siz ve diğer önemli aranızdaki kıvılcımı yeniden alevlandırmak için şu anda kontrol etmelisiniz.

1. Aşk Dürtme

Love Nudge uygulaması aşk dilleri etrafında döner. Ve daha önce aşk dillerini duymadıysanız, beş tane vardır: Fiziksel Dokunuş, Kaliteli Zaman, Olumlama Sözleri, Hediye Alma ve Hizmet Eylemleri.

Uygulamada hem sizin hem de eşinizin birincil aşk dilinizin ne olduğunu ve diğer dört dilde ne kadar güçlü bir şekilde sıra olduğunuzu görmek için çekebileceğiniz hızlı bir 30 soruluk test var.

İlgili: Uzun Mesafeli Çiftler için Sanal Tarih Fikirleri

Sınava girip sizin ve eşinizin en güçlü aşk dilini öğrendikten sonra, uygulama eşinizin aşk dilini temsil eden görevleri ve hedefleri gerçekleştirmenize yardımcı olur. Örneğin, eşinizin aşk dilinin öncelikle Kaliteli Zaman olduğunu varsayalım. Bu durumda, uygulama birlikte yapabileceğiniz şeylere örnekler verir, örneğin bir film gecesi yapmak, birlikte kart oynamak veya akşam yemeğine çıkmak gibi.

İndirmek: Android | için Love Dürtme iOS (Ücretsiz)

2. Lovewick

Lovewick, birbirleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ilişkideki kıvılcımı sürekli olarak yeniden alevlandırmanın yollarını bulmak isteyen çiftler için mükemmel bir uygulamadır. Uygulama, akşam yemeğinde harika olan, benzersiz istemlere sahip soru kartlarına sahiptir ve sadece sıkıcı eski “En sevdiğiniz hayvan nedir?” türü sorularla değil.

Yaratıcı tarih fikirleri vardır, bu yüzden yapılacak eğlenceli bir şey bulmak her zaman size veya eşinize bağlı değildir. Ve tatlı bir jest yapmak veya cinsel hayatınızı renklendirmek için başka fikirlere ihtiyacınız varsa, Lovewick sizi de oraya aldırır.

Lovewick’in uygulamada unut-beni-değiller başlıklı bir bölümü de var. Hem siz hem de eşiniz bu bölümü en sevdiğiniz rahat yemek veya kahve siparişiniz gibi benzersiz bilgilerle doldurabilirsiniz. Rastgele tatlı bir şey yapmak istediğinizde veya mükemmel bir yıldönümü hediyesi bulmaya çalıştığınızda bu yardımcı olacaktır.

İndirmek: Android | için Lovewick iOS (Ücretsiz)

3. Birlikte Olmak

Bu uygulamanın öncülü süper basittir; uygulamayı ilk açtığınızda, çıkmaya başladığınız günü veya evlilik yıldönümünüzü girersiniz. Ardından, uygulama o yıl dönümü tarihinden bu yana geçen gün sayısını otomatik olarak hesaplar.

İlgili: Video Oyunları Çiftleri Birbirine Nasıl Yaklaştırır?

Sizin ve diğer önemli bir resminizin resmini ekleyebilir ve hatta bir şeyleri kişiselleştirmek için arka plan resmini değiştirebilirsiniz. Öpüştüğün ya da birbirine “seni seviyorum” dediğin ilk gün gibi istediğin kadar yıldönümlerine girebilirsin.

İndirmek: Android | İçin Birlikte Oldum iOS (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

4. Arzu

Desire, sizin ve önemli diğerinizin ara sıra veya her gün oynaması için eğlenceli bir oyundur. Temelde uygulama formundaki Truth or Dares gibi, ancak sadece cesaret.

Oyun, Kıyafet Kuralları, Dış Mekan ve Aşk Hisleri gibi seçebileceğiniz farklı kategorilere sahiptir. Daha sonra, her cesaretin cesaretin zorluğuna karşılık gelen noktaları vardır. Uygulama her hafta tonlarca yeni cesaret yüklüyor, bu yüzden her zaman denemek için taze bir şey var.

Siz ve eşiniz cesaretlerini tamamladıkça puanlarınız birikir. Rekabetçiyseniz, bu, en fazla cesareti kimin tamamlayacağını görmek için eşinize meydan okumanın eğlenceli bir yoludur.

İndirmek: Android | için istek iOS (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

5. Honeydue

Birkaç para ve bütçeleme uygulaması eşinizle bir profil paylaşmanıza izin verse de, bunların çoğu çiftler için özel olarak tasarlanmamıştır. Honeydue hariç. Kredi kartı bakiyelerinden aylık faturalara ve farklı kategoriler için tasarruflara kadar tüm mali durumlarınızı takip edebilirsiniz.

İlgili: Çiftlerin Randevu Gecesinde İzlemesi Gereken En İyi Netflix ve Chill Filmleri

Honeydue hakkında harika olan şey, uygulama içinde sohbet tedebilebilebilsiniz. Bu nedenle, bir faturadaki tutarsızlıktan veya bir kredi kartı için tahmini ödeme tarihinden bahsederse, diğer kişinin ne hakkında konuştuğunu görmeniz kolaydır. Ayrıca giderleri istediğiniz yüzdeyle bölebilir, anımsatıcı bildirimleri ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

İndirmek: Android | için Honeydue iOS (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

6. Arasında

Between uygulaması, ilişkideki birden fazla farklı ihtiyacı birleştiren çiftler için harika bir seçenektir. Öncelikle, uygulama içinde fotoğrafları, videoları ve notları kolayca saklayabilirsiniz. Telefonları değiştirseniz bile, daha sonra, uygulamaya kaydedildiğından beri her şeye erişebilirsiniz.

İkincisi, eşinizle özel olarak sohbet edebilir ve hatta ücretsiz görüntülü arama yapabilirsiniz. Ayrıca, sizin ve eşinizin yaklaşan tüm randevularını görebileceğiniz bir takvim görünümü de vardır. Özel yıldönümlerini de buradan takip edebilir ve o yıldönümüne kaç gün kaldığını hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

İndirmek: Android | için arasında iOS (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

7. Çift Oyunu: İlişki Testi

Partneriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız veya onlarla zaman geçirmeyi ve eğlenceli soru kartlarını yanıtlamayı seviyorsanız, Çift Oyunu mükemmel bir uygulamadır. Uygulama, Görünümler ve Güzellik, Sağlık ve Hijyen, Tarih Gecesi, Eğlence ve Tatil ve daha fazlası gibi farklı temalara sahip soru paketlerine sahiptir.

İlgili: Evde Romantik Randevu Geceleri veya Sanal Tarihler için En İyi Çiftler Uygulamaları

Her soru paketi, sizi ve diğer önemli sorularınızı, potansiyel olarak daha önce hiç tartışmadığınız şeyler hakkında konuşturacak eğlenceli, açık uçlu sorularla doludur. Ardından, konuşma başlangıç sorularını ve eşinizi şaşırtmak için muhteşem fikirler veren önceden tasarlanmış kuponlar bulacaksınız. Beğendiğiniz kuponları görmüyorsanız kendi kuponlarınızı da oluşturabilirsiniz.

İndirmek: Android | için Çift Oyunu iOS (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

8. Kalıcı: Evlilik Sağlığı

Bu son uygulama esas olarak ilişkileriyle ilgili önemli sorunları çözmek için ekstra yardıma ihtiyaç duyan çiftler içindir. Kalıcı, ilişkiniz üzerinde daha derin bir düzeyde çalışmayı süper kolay ve uygun fiyatlı hale getiren bir çift terapisi uygulamasıdır.

Yarasadan herhangi bir para harcamak istemiyorsanız, uygulamada bol miktarda ücretsiz kaynak vardır. Lasting’s Foundation serisinin ilişki sağlığının temellerini kapsayan beş oturumu vardır. Ayrıca, uygulamanın tüm konuşma başlatıcıları, ilişki hatırlatıcıları ve tek oturumları ücretsizdir.

Veya, size ve eşinize çok daha fazla içeriğe erişim sağlayan Kalıcı Premium vardır. İletişim, güven, para, takdir, duygusal bağlantı, cinsel bağlantı ve daha fazlası hakkında oturumlar bulacaksınız.

İndirmek: Android | için kalıcı iOS (Ücretsiz, premium abonelik mevcuttur)

İlişkiler Çok İş ve Sabır Gerektirir

Her iki taraf da ilişkiyi ayakta tutmak için yatırım yapmazsa, bir ilişkinin gelişmeyeceği bir sır değildir. Bir uygulama kesinlikle bir ilişkideki önemli sorunları düzeltmeyecek olsa da, eşinizle aranızdaki kıvılcımı yeniden ateşlemeye ve bu alevin yanmasına yardımcı olabilir.

Bu uygulamalardan birini indirmek ve eşiniz ve ilişkiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek doğru yönde atılmış bir adımdır. Sağlıklı bir ilişki, eşinizle iletişim kurmak ve bunları öğrenmekle ilgilidir ve bu uygulamalar size yardımcı olur.

Yorum Yap
0 Yorum yapan