Havuz Kimyasalları Sipariş Etmek

Havuz Kimyasalları Sipariş Etmek

Havuz Kimyasalları denilince aklımıza gelen havuz bakım ilaçları en oldukca sarfiyatı olan havuz malzemeleridir. Havuz kullanıcıları yaygın olarak en iyi havuz kimyasalları ürünlerini tüketir.

Havuz Bakım Kimyasalı

Havuz Kimyasalları Şirketi olarak sizlere, çevrimiçi satın almanız için oldukca çeşitli yüzme havuzu kimyasalları sağlıyoruz.

Böylece havuzunuzun yıl süresince temiz, güvenli ve köpüklü temiz su ile kalmasını sağlayabilir hem de ucuz tutarları ödeyip temiz bir havuza haiz olabilirsiniz.

Ucuz ve Kaliteli Havuz Kimyasalları

Tüm havuz kimyasal ürünlerimiz üstün kalitededir ve açık kullanım talimatlarıyla beraber gelir. Müşterilerimize en iyi temizlik ve arıtma kimyasallarını sunmaktan gurur duyuyoruz ve yalnız sektördeki en iyi tedarikçilerle çalışıyoruz. Ürün yelpazemiz bakteri ve algleri öldürmek için havuz temizleyicileri (klor / brom) ihtiva eder, bu da yaz mevsiminde ağırlıklı olarak bulunan bir sorundur. Yüzme havuzunuzun kimyasal kıymetini denetlemek için, havuzunuzun dengelenmesini sağlamak için Sıhhat Bakanlığı Onaylı Havuz Kimyasallarımız var. Bu sonuçta klorun etkili bir halde çalışmasını sağlar ve havuz pompanıza ve / yada ısıtma ünitelerinize zarar gelmesini önler. Dört mevsim süresince berraklığını korurken havuzunuzu kolaylıkla açın ve kapatın. Bu, havuz su standardını arttırmak için kullanılabilecek yosun önleyici, çöktürücü, parlatıcı, dezenfektanlar ve şok benzer biçimde kimyasalları ihtiva eder.

Havuz Kimyasalları Kullanım Talimatları

Havuz Kimyasallarımızı kullanma hakkında daha çok data için ürün bilgisinden ulaşabilirsiniz.

Havuz Kimyasalları Kullanım Alanları

Havuz kimyasallarımız hem yer üstü hem de yer üstü yüzme havuzları için idealdir ve ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Havuz Kimyasalları Nedir ?

Havuz suyu pH dengeleyiciler ( Toz Ph Düşürücü, Sıvı Ph Düşürücü )

Dengeleyiciler, havuz suyunuzu dengeli bir halde meblağ. Devasa yükseklikte yada oldukca düşük pH ve alkalilik seviyeleri kaşıntılı cilde, bakteri oluşumuna ve kırmızı gözlere niçin olur. Toz Ph Düşürücü için ve Sıvı Ph Düşürücü kolay ulaşım için tıklayınız.

Havuz suyu Dezenfektanları ( Sıvı Klor,Toz klor, Tablet Klor, Peroksit )

Şunu düşünün: Havuzunuzda bakteri birikmesi ve suya giren hepimiz için enfeksiyona yol açması. Bu tam olarak ideal bir yüzme deneyimi değil. Dezenfektanlar problemi tehlikeli bakteri üremesini ortadan kaldırarak çözer. Bu kimyasal havuzu “şok eder” ve yüzücünün zarar görmesine niçin olabilecek gizlenen parçacıkları havuzunuzdan temizler. Sıvı Klor için, Toz Klor ve Tablet Klor kolay ulaşım için tıklayınız.

Yosun Önleyici- Öldürücü

Havuzunuza tertipli olarak bakıyorsanız, öyleyse niçin algisidler havuz suyunda hala oluşuyor?

Bir havuz kullanıcısının en iyi çabalarına karşın, yosunlara karşı savaşı sabittir. Bundan dolayı havuzunuza eklemek için bir yosun önleyici yada yosun öldürücü gereklidir. Algisid, havuzunuzun karolarındaki ve su içindeki büyümelerinize fazladan koruma ilave ederek çalışır. Netice mavi, pırıl pırıl ve bir yeşil tonu olmayan köpüklü sudur! Yosun Önleyici için kolay ulaşım için tıklayınız.

Yorum Yap
0 Yorum yapan