Hareket Ederken Size Yardımcı Olacak En İyi 7 Mobil Uygulama

Hareket Ederken Size Yardımcı Olacak En İyi 7 Mobil Uygulama

Daha önce taşındıysanız, asla planlandığı kadar sorunsuz gitmediğini bilirsiniz. Aslında, muhtemelen en az bir veya iki şeyin yanlış gideceğini beklemelisiniz, böylece kötü bir şey olduğunda o kadar stresli olmazsınız.

Neyse ki, hareket ederek bir esinti gibi hissettirmeye yardımcı olabilecek birkaç kullanışlı uygulama var. Yine de eşyalarınızı paketlemek, adresinizi değiştirmek ve zamanlamaları koordine etmek gibi korkunç işleri yapmanız gerekir, ancak burada hareketin belirli bölümlerini halleden ve hayatınızı kolaylaştıran birkaç uygulama bulunmaktadır.

1. Avvinue

Taşınmanıza yardımcı olmak için bu listeden yalnızca bir uygulama indirirseniz, lütfen Avvinue olmasına izin verin. Uygulamayı ilk indirdiğinizde, size kısa bir anket gösterecektir. Uygulamaya nereye hareket ettiğinizi, ne zaman hareket ettiğinizi, kaç kişinin taşındığını, evcil hayvanınız olup olmadığını ve diğer birkaç ayrıntıyı söyleyeceksiniz.

Uygulama tüm bilgilerinize sahip olduktan sonra, yapmanız gerektiğini düşündüğü şeye göre sizin için otomatik olarak bir kontrol listesi oluşturur. Tabii ki, bu otomatik bir işlemdir, bu nedenle muhtemelen birkaç şeyi düzenlemeniz veya belirli öğeleri doğrudan silmeniz gerekir. Ancak çoğunlukla, yapılacak öğeleri tahmin etmek gerçekten iyi bir iş çıkarır.

Ayrıca evcil hayvan taşıma ve nakliye hizmetleri gibi belirli taşıma hizmetleri için doğrudan Avvinue üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Avvinue aracılığıyla bir teklif veya rezervasyon alırsanız, Teklifler ve Siparişler’i görmek için her zaman İstekler sekmesine bakabilirsiniz.

İndirmek: Android | için Avvinue iOS (Ücretsiz)

2. Hareketli Kutular

Kutuları Taşımak, tüm eşyalarınızı paketledikten sonra takip etmek için özel bir uygulama istiyorsanız idealdir. Böyle bir uygulamayla, pizza kesicinin veya en sevdiğiniz kitabın nerede olduğunu asla merak edemezsiniz. Bu öğe için uygulamada arama yapabileceksiniz ve tam olarak hangi kutu numarasında olduğunu size söyleyecektir.

Her şeyi odalara ayırabilir, numaralı kutuları veya her ikisini de takip edebilirsiniz. Öğeleri bir kutuya girerken, virgülle ayrılmış her şeyi yazabilirsiniz ve uygulama her öğeye otomatik olarak kendi satırını verir. Ayrıca kolaylık sağlamak için kutunun hızlı bir resmini çekebilirsiniz; Gelecekteki benliğiniz size teşekkür edecektir.

İndirmek: Android | için Hareketli Kutular iOS (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

3. Google Keep

Kutuları Google Keep üzerinden de takip edebilirsiniz, ancak bu uygulama genelleştirilmiş bir hareketli yapılacaklar listesi için daha iyidir. Bir ortak çalışan eklerseniz Google Keep birden fazla Google hesabı arasında senkronize olduğundan, listeyi iş ortağınızla paylaşabilirsiniz, böylece hem de yapacak nelerin kaldığını takip edebilirsiniz.

Notunuzu geleneksel boş bir belge olarak saklayabilir veya hareket ederken yapılacak büyük miktarda şeye ayak uydurmak için kullanışlı onay kutuları ekleyebilirsiniz. Bir öğeyi kontrol ettikten sonra, öğe otomatik olarak listenin en altına iner ve burada hala görebilirsiniz, ancak yapıldığını bilirsiniz.

Keep, hareket ettiğinizde akıllı ev ürünlerinizle uğraşmak da dahil olmak üzere çeşitli görevler için mükemmeldir.

İndirmek: Android | için Google Keep iOS (Ücretsiz)

4. Yelp

Google Haritalar yıllar içinde işletmeler için oldukça fazla inceleme biriktirmiş olsa da, Yelp türünün orijinal uygulamasıdır. Mevcut şehrinizde eşyalarınızı toplama sürecindeyken, tüm iyi yemeklerin nerede olduğunu zaten biliyorsunuz. Ancak yeni bir şehirdeyken, Yelp yeni favori yemek mekanlarınızı bulmanıza yardımcı olabilir.

Paket paket, stresli bir hareket sırasında inanılmaz derecede yararlı olsa da, Yelp’in yardımcı olmasının tek yolu bu değildir. Yelp aracılığıyla, taşımanıza yardımcı olacak saygın şirketler bulmak için nakliyeciler veya ambalajları açmak için hızlı bir arama da yapabilirsiniz.

İndirmek: Android | için Yelp iOS (Ücretsiz)

5. Teklif

Taşınırken eşyalarını karıştıracak daha iyi bir zaman yok. OfferUp, artık kullanmadığınız öğelerden kurtulmanın ve hazırda para kazanmanın harika bir yoludur.

Mobilya veya büyük elektronik gibi daha büyük ürünleri yerel olarak satabilirsiniz. Veya, gönderimini sorun olmadığınız daha küçük ürünleriniz varsa, bunları ülkenin herhangi bir yerinde herkese satabilirsiniz. Eski bir akış çubuğu, artık okul için kullanmadığınız süslü grafik hesap makinesi, hatta artık giymediğiniz eski bir gömlek gibi bir şey satabilirsiniz.

İndirmek: Android | için OfferUp iOS (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

6. Shyft Hareketli

Shyft Moving uygulaması, birinin evinize gerçekten gelmesini beklemeden hareketli bir tahmin elde etmenin kullanışlı bir yoludur. Telefonunuzdan kesinlikle her şeyi yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirdiğinizde bazı temel bilgileri doldurmanız gerekir. Ardından, “Hazırsınız!” yazan bir ekran görürsünüz ve görüntülü görüşmenizi bir Taşıma Danışmanı ile ayarlamak için özgürsünüz. Aramadan önce evinizin temiz olması gerekmez; Taşıma Danışmanı’nın sadece mobilyaların envanterini ve sahip olduğunuz yaklaşık kutu sayısını alabilmesi gerekir.

İndirmek: Android | için Shyft Hareketli iOS (Ücretsiz)

7. sihirli plan

Bu tür bir uygulama herkes için olmayacaktır, ancak kendi evinizi inşa ederseniz veya mevcut mobilyalarınızın yeni yerinize ne kadar iyi uyacağını gerçekten merak ederseniz, magicplan uygulamasına göz atın. Tavan yüksekliği gibi karmaşık ayrıntılarla kat planınızı bu uygulamada tamamen çoğaltabilirsiniz.

Bu uygulama bir evi yenileyen herkes için kesinlikle kullanışlı olsa da, yeni bir eve taşınan insanlar için de inanılmaz derecede yararlıdır. Taşınmayı düşündüğünüz yerin kat planını tahmin etmenin bir yolu varsa, hangi ürünleri satmanız gerekebileceğini bilmeniz için tüm mobilyalarınızın oraya ulaşmadan önce sığacağından emin etmenin harika bir yoludur.

İndirmek: Android | için magicplan iOS (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

Taşınmak Stresli Olmak Zorunda Değil

İnsanlara taşındığını söylediğinde, muhtemelen çok fazla “Oh, üzgünüm” ya da “Oof, stresli zaman, değil mi?” Taşınmanın hiçbirimizin yapılacaklar listemizde olmasını isteyeceği bir şey olmadığı bir sır değil.

Ama bazen bundan kaçamazsın. İş için taşınmak, aileye daha yakın olmak ya da sadece manzarayı değiştirmek için taşınmak zorundasınız. Bu uygulamalarla kendinizi hareketli bir profesyonel gibi hissedeceksiniz. Ve birinin hareket ettiğini duyduğunuzda, sadece şans dilemek yerine atlamaya ve harika ipuçlarınızı onlarla paylaşmaya hazır olacaksınız.

Yorum Yap
0 Yorum yapan