Galaxy Tomurcuklarınıza En Son Firmware Nasıl Yüklenir

Galaxy Tomurcuklarınıza En Son Firmware Nasıl Yüklenir

Samsung Galaxy Buds’ınızdaki ürün yazılımını güncellemek kolaydır ve bunu yapmak daha iyi performans ve yeni özellikler getirebilir. İşte nasıl yapacağız.

Telefonlar ve akıllı saatler dışında, kablosuz kulaklıklarınızın ürün yazılımını güncellemek de mümkündür. Aslında, Samsung yeni özellikler eklemek ve bağlantı kararlılıklarını artırmak için Galaxy Buds serisi için düzenli ürün yazılımı güncellemeleri sunma eğilimindedir.

Bir çift Galaxy Buds’ınız varsa, bunları en son ürün yazılımına güncellemek için aşağıdaki kılavuzu izleyin.

Galaxy Tomurcuklarınızın Firmware’ini Güncellemeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Galaxy Wearable uygulamasını kullanmadan Galaxy Buds’taki ürün yazılımını yükseltemezsiniz. Galaxy Buds Pro’ları ve daha yeni kulaklıkları Samsung’dan bir iPhone, Mac ve Windows PC’lere bağlamak mümkün olsa da, bu cihazlardan herhangi birini kullanarak ürün yazılımını güncelleyemezsiniz. Üzerinde Galaxy Wearable uygulamasının yüklü olduğu bir Android telefon kullanmanız gerekir.

Firmware’i aşağıdaki Galaxy Buds modellerinde güncelleyebilirsiniz:

  • Galaxy Tomurcukları

  • Galaxy Buds Plus

  • Galaxy Buds Canlı

  • Galaxy Buds Pro

  • Galaxy Buds2

Galaxy Tomurcuklarınıza En Son Firmware Güncellemesini Yükleme

İşleme başlamadan önce Galaxy Buds’ınızın eşleştirilip telefonunuza bağlandığından ve en az% 50 pile sahip olduğundan emin olun.

  1. Telefonunuzda Galaxy Wearable uygulamasını açın. Bağlı birden fazla Galaxy aksesuarınız varsa, sol üst köşedeki menü simgesine dokunarak navigasyon çekmecesini getirin ve ardından listeden kulaklıkları seçin.

  2. Aşağı kaydırın ve üzerine dokunun Kulaklık ayarları ardından Earbuds yazılım güncellemesi.

  3. Uygulama, mevcut ürün yazılımı güncellemelerini kontrol edecek ve indirecektir. İndirildikten sonra, Güncelleştirmek düğmesini tıklatın.

Kurulum biraz zaman alacaktır ve kulaklıkların tüm işlem sırasında şarj kutusunun kapağı açık olarak telefonunuza bağlı olmasını gerektirir.

İlgili: Samsung Galaxy Buds Live’ınızdan En İyi Şekilde Almak İçin İpuçları

Yeni Özelliklerin Tadını Çıkarmak için Galaxy Buds Firmware’inizi Güncelleyin

Samsung, galaxy buds’ı sürekli olarak güncelleyerek, bir çağrıdayken kulaklık takıp takmadığınızı tespit etmek, bir kulaklık takarken bile Buds2’de ANC’yi etkinleştirme yeteneği ve daha fazlası gibi yeni özellikler ekledi. Yeni özelliklerin eklenmesi, kulaklıkları en son ürün yazılımına güncel tutmanız için güzel bir teşviktir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan