Doğum Günü ve Düğün Hediyesi İstek Listeleri için En İyi 7 Hediye Kayıt Defteri Uygulaması

Doğum Günü ve Düğün Hediyesi İstek Listeleri için En İyi 7 Hediye Kayıt Defteri Uygulaması

Aile çevrenizde bir doğum günü veya düğün geçirdiyseniz, yapmanız gereken en önemli şeylerden birinin herkes için hangi hediyeleri alacağınızı bulmak olduğunu bilirsiniz.

Hediye kayıt defteri veya istek listesi, önemli etkinlikler için istediğiniz öğeleri takip etmenin en iyi yoludur. Burada, hediye vermeyi kolay ve zahmetsiz hale getirmek için en popüler hediye kayıtlarına ve istek listesi uygulamalarından bazılarına göz atacağız.

1. Wishupon

Wishupon, tüm hediye fikirlerinizi tek bir uygun konumda görebilmeniz için alışveriş listelerinizi birleştiren bir uygulamadır.

Sadece birkaç dokunuşla giyim, ayakkabı ve diğer harika şeyler gibi çeşitli kategorilere en sevdiğiniz öğeleri ekleyerek istek listenizi popüler çevrimiçi mağazalardan oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

öncelikle, kaydettiğiniz öğeleri mobil, web ve masaüstü gibi birden fazla platformda senkronize etmek ve paylaşmak için bir hesaba kaydolmanız gerekir. Seçtiğiniz kategorileri görüntülemek için aşağı kaydırın ve öğeleri doğrudan siteden kaydetmek için Amazon gibi bir çevrimiçi mağaza seçin.

Wishupon, doğum günleri, tatiller veya özel anlar gibi özel günler için birden fazla istek listesi koleksiyonu düzenlemenize yardımcı olur. Koleksiyonu arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşabilir ve hatta kişiselleştirilmiş bir bağlantı göndererek ürünler hakkında önerilerde bulunmalarını isteyebilirsiniz. İstek listelerinizi başkalarının görebilmesi için herkese açık olarak ayarladığınızdan emin olun.

Uygulama ayrıca özel günlerde sevdikleriniz için hediye ayırmanıza izin verir. “En İyi Mağazalar” ve “Wishupon Pick!” özellikleri popüler markalar ve en son trendler için çeşitli önerilerdir.

Fiyat düşüşleri veya en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatlar hakkında sizi uyarmak için anında iletme bildirimlerini etkinleştirmeniz gerekir. Bu, daha az harcamak ve istediğinizi elde etmek için harika bir yoldur.

İndirmek: Android | için Wishupon iOS (Ücretsiz)

2. Wishfinity

Wishfinity size istek listeleri oluşturmak, hediye vermenizi basitleştirmek ve son dakika hediye felaketlerine veda etmenizi sağlamak için bir platform sağlar.

Başlamak için adınızı ve doğum tarihinizi ve sayfanıza bir bağlantı girerek bir hesaba kaydolmanız gerekir. Daha sonra sanal mağazalar, ürün bağlantıları ve anahtar kelimeler aracılığıyla çeşitli çevrimiçi mağazalardan öğeler ekleyebilirsiniz. Üzerine dokunabilirsiniz. + Dilek Ekle düğmesini tıklatın ve istek listelerinize öğe ekleyin.

Devamını oku: Mükemmel Gün İçin En İyi Düğün Planlayıcısı Uygulamaları

Telefonunuzdan metin ve resim yükleyerek ve uygulamadaki öğe niteliklerini ve bilgilerini ekleyerek de öğeleri manuel olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin doğum gününüz, yıldönümünüz, düğününüz veya diğer özel günler için tam olarak hangi hediyeyi istediğinizi bilmesini sağlayan herkese açık bir istek listesi oluşturabilirsiniz.

Aynı şekilde, sevdiklerinizi kaydolmaya ve kendi istek listelerini oluşturmaya davet edebilirsiniz. Hediye almak için kişisel bağlantınızı arkadaşlarınıza ve ailenize göndermeniz yeterlidir. Wishfinity, tüm sevdiklerinizin istek listelerini yönetmenin ve kendiniz için bir istek listesi oluşturmanın akıllı ve kolay bir yoludur!

İndirmek: Android | için Wishfinity iOS (Ücretsiz)

3. Hediye Avcısı

GiftBuster bir hediye kayıt defteri uygulamasından çok daha fazlasıdır. Sevdiklerinizle iletişimde kalmak, istek listelerini takip etmek ve doğum günü hatırlatıcıları ve anlaşma uyarıları almak için benzersiz ve güçlü bir araçtır.

Uygulamaya başlamak için e-posta yoluyla kaydolun veya bir sosyal medya hesabı kullanın. Aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir ve istek listelerini güncelleştirdikleri zaman bildirim alırsınız.

Ev, öz bakım, çocuklar, evcil hayvan bakımı ve daha fazlası gibi çeşitli kategorilerde alışveriş yapmak için hediyeler ve ürünler seçin. Uygulama, farklı istek listeleri oluşturmanıza ve ürün eklemenize olanak tanır.

Çevrimiçi mağazalardan öğe eklemek için URL’yi kopyalayıp yapıştırın (örneğin Amazon) ve uygulama öğe alanlarını otomatik olarak doldurur. Ayrıca, görüntüleri kaydederek, en sevdiğiniz ürünlere bir açıklama, fiyat ve bağlantılar ekleyerek öğeleri manuel olarak ekleyebilirsiniz.

Giftbuster aynı zamanda bir tür alışveriş ve fiyat izleyicidir. En sevdiğiniz ürünleri yer imlerine ayırmak, arkadaşlarınız ve aileniz için ürün rezerve etmek, satın almalarınızı izlemek, promosyon kodlarını bulmak ve ortak mağazalardan anlaşma bildirimleri almak için kullanın.

İndirmek: Android | için Giftbuster iOS (Ücretsiz)

4. Hediyeci

Giftster, grup hediye vermeyi kolaylaştıran basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Başlamak için bir Gifster hesabına kaydolmanız gerekir.

Herhangi bir durum için bir istek listesi oluşturabilir ve bunu istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz (özel olarak, ailenizde veya herkese açık olarak). Uygulama, satın almak istediğiniz öğeleri yönetmenize yardımcı olur. Herhangi bir durum için listeler oluşturabilir, mağazalara doğrudan bağlantılar ekleyebilir ve satın almış olduğunuz ürünleri işaretleyebilirsiniz. Yeni bir aile grubu oluşturabilir veya kendinizi varolan bir gruba ekleyebilirsiniz.

Giftster gerçekten istediğini elde etmeyi kolaylaştırır. Bu uygulama ile hobiler veya boyut, renk ve daha fazlası gibi giyim özellikleri açısından tercihlerinizi hızlı bir şekilde not edebilirsiniz.

İndirmek: Android | için Gifster iOS (Ücretsiz)

5. Elfster

Elfster ile sevdikleriniz için doğru hediyeleri bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Bu, kendi ve diğer insanların istek listelerini takip etmenize yardımcı olabilecek ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Aynı zamanda, büyük ölçekli bir hediye alışverişinde katılmanın getirdiği tüm sorunlardan kaçınabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için bir Elfster hesabına kaydolmanız gerekir. Gereksinimlerinize bağlı olarak, elektronik, aksesuar, giyim ve daha fazlası gibi belirli kategorilere tıklayarak kişiselleştirilmiş istek listeleri oluşturabilirsiniz.

Fazla harcama yapmadığınızdan emin olmak için bütçeniz dahilinde kalırken istek listelerinize istediğiniz kadar öğe ekleyin. Metin, resim veya web bağlantıları aracılığıyla ürün ekleyebilir ve istek listelerinizi e-posta veya sosyal medya aracılığıyla aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İndirmek: Android | için Elfster iOS (Ücretsiz)

6. MyRegistry.com

Bir anne adayıysanız veya bebek partisi, gelin partisi, mezuniyet partisi, düğün (veya aradaki herhangi bir şey!) organizatörüyseniz, bu ücretsiz uygulama hediye eklemeyi çok kolay ve eğlenceli hale getiren özelliklerle doludur.

Yukarıdaki diğer tüm uygulamalarda olduğu gibi, çeşitli durumlar için istek listeleri oluşturmak için bir hesaba kaydolmanız gerekir. Tarayıcınız üzerinden otomatik olarak öğe ekleyebilir veya manuel olarak yapabilirsiniz.

MyRegistry’yi kullanarak istek listelerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilir veya mağaza içi istek listelerini ve diğer kayıtları senkronize ederek hediye listelerinizi yönetmenin şık ve verimli bir yolunu bulabilirsiniz. Uygulama, kayıt öğelerinizi yönetmenize, satın alımları takip etmenizi ve hayır kurumları için para toplamanıza olanak tanır.

Pastanın üzerindeki krema, özelleştirilebilir e-kartlar gönderme ve balayı veya gezi gibi kişisel etkinlikleri veya deneyimleri finanse etmek için nakit hediyeler verme ve alma yeteneğidir!

İlgili: eCard Göndermek için En İyi Uygulamalar

İndirmek: Android | için MyRegistry.com iOS (Ücretsiz)

7. İstek

Herhangi bir fırfırlar olmadan basit bir istek listesi uygulaması mı arıyorsunuz? Bu durumda, Wishr mutlaka denenmeli.

Kendi veya başkalarının önemli etkinlikleri için gerçek bir istek listesi oluşturmanın yanı sıra, bu öğeleri arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız listelerinizi görüntülemek ve bir QR kodunu tarayarak paylaşmak için uygulamaya katılabilir.

Wishr uygulaması üzerinden ürün bulup satın aldığınızda, bunları uygulamanın kendisinde kontrol edebilirsiniz. Wishr ile ilgili en iyi bölüm, bu listede yer alan diğer hiçbir uygulamaya benzemeyen bu uygulamayı kullanmak için bir hesaba kaydolmanıza gerek olmamasıdır.

İndirmek: Android | için dilek cihazı iOS (Ücretsiz)

Sevdikleriniz İçin Mükemmel Hediyeyi Bulun

Bu uygulamalar sadece arkadaşlarınız ve aileniz için istek listesi olarak hareket etmek yerine, sevdiklerinizin nelerden hoş olduğunuzu an etmesini çok daha kolay hale getirir. Ve satın alma işlemini siz yapıyorsanız, bu yinelenen hediyelerde boşa harcanan parayı azaltmaya yardımcı olabilir.

Sizin için en iyi olanı bulmak için birkaç uygulamayı denemeniz gerekebilir veya belki de yukarıda tartıştığımız bazı özellikler, seçtiğiniz uygulamaya bakılmaksızın hediye kayıt defteri stratejinize fayda sağlayacaktır.

Her iki durumda da, hediye vermenin tahminlerini çıkarmanın ve sevdiğiniz insanların özel günlerinde kendilerini güvende hissetmelerini sağlamanın zamanı geldi.

Yorum Yap
0 Yorum yapan