Bornova Web Tasarım – İzmir Dijital Pazarlama Ajansı

Bornova Web Tasarım – İzmir Dijital Pazarlama Ajansı

Bornova Web Tasarımı konusunda bir çok açıklama ve makaleler yazılı olsa da, web tasarımı denildiğince ilk akla gelen profesyonel iş anlayışlı uzman bir ekiptir. Zira elinizdeki materyaller ne kadar besleyici ve çok olursa olsun uzman kişiolerin eline geçmediği takdirde ortaya çıkacak web sitesi amacına hizmet etmemiş olacaktır. Mekait olarak Web tasarımında dikkat ettiğimiz hususlar vardır.

Görsellik

Yapmış olduğumuz web tasarımında ziyaretçileri yormayacak görsellikler, birbiriyle uyumlu renkler, görsel grafikler ve bakıldığında ne anlatmak istediğini ifade eden resimler kullanıyoruz.

Sadelik

Yapmış olduğumuz Web site tasarımları görünüşte sade fakat bir o kadar kapsamlı ve açıklayıcıdır. Karmaşıklıktan uzak, kolay anlaşılabilir bir o kadar da güzel görünümlü siteler ile sanal dünyanıza dokunuyoruz.

Zenginlik

Tasarımını yaptığımız siteler içerik olarak benzersiz zenginliğe sahiptir. Okunduğunda kullanıcıları sıkmayacak ve tam olarak ne anlatmak istediğini ifade eden ürün makaleleri ile sitenizi besliyoruz.

Hız

Bir ziyaretçi için en tahammül edilemeyecek şey bir web sitenin yavaş açılmasıdır. Site ne kadar güzel ve profesyonelce olursa olsun yavaş açılan sayfalar, yüklenmek bilmeyen resimler bir ziyaretçinin siteyi hemen terk etmesine sebep olan en önemli etkendir. Mekait olarak yaptığımız kodlama ve tasarımlarla siteyi kasmadan hızlı şekilde açılmasını sağlıyoruz.

Kolaylık

Bir website kullanım olarak kolay olmalıdır. İç İçe girmiş menüler, aradığında bulunmayan sayfalar ve nerede olduğu belli olmayan ürün ve iletişim forumları… Mekait olarak bunları tamamen ortadan kaldırıyoruz ve tıkı bir inci gibi dizilmiş menüler ve kolay kullanımlı siteler hayata geçiriyoruz.

Teknoloji

Web tasarımı yaparken sitenizin arama motorları tarafından sevilebilmesi için günümüz teknolojisi ile uyumlu olması gerekmektedir. Web 2.0 teknolojisi ile yaptığımız web site tasarımları gerek arama motorlarına kolay indexlenmesi gereksede arama motorlarında kolaylıkla bulunması ile farkını ortaya koymaktadır.

Güncelleme

Yaptığımız Bornova web tasarımları ileriye dönük kullanım kolaylığı olması sebebiyle ve daha sonrasında sitenize ekleyeceğiniz ürün ya da makeleler veya düzenlemeler için bir panel aracılığıyla 7/24 ekleme, değiştirme yapılacak şekilde tasarlıyoruz. Dolayısıyla Web sitenizi güncellerken kucak dolusu paralar harcamanıza gerek kalmıyor

Yorum Yap
0 Yorum yapan