Assassin’s Creed Hayranları İçin En İyi 4 Mobil Uygulama

Assassin’s Creed Hayranları İçin En İyi 4 Mobil Uygulama

Assassin’s Creed en popüler multimedya franchise’larından biridir ve 2007’den beri düzenli olarak içerik üretmektedir. Assassin’s Creed hayranıysanız, akıllı telefonunuz için Assassin’s Creed’in olmazsa olmaz uygulamaları olup olmadığını merak etmiş olabilirsiniz. İPhone veya Android cihazınıza indirilecek çok fazla yüksek kaliteli Assassin’s Creed uygulaması olmasa da, birkaçı franchise’ın herhangi bir hayranı için çok önemlidir.

1. Suikastçının İnanç İsyanı

Assassin’s Creed’in birden fazla eğlence biçimi arasında atlama geçmişi göz önüne alındığında mobil oyunlara girmesi şaşırtıcı değil. Telefonunuzda oyun oynamayı seviyorsanız, Assassin’s Creed Rebellion’ın tadını çıkarabileceğinizin garantisidir. Oynaması ücretsiz bir strateji RPG’si olan bu oyunlar, oynanabilir karakterler olarak yer alan Assassin’s Creed medyasından birden fazla popüler karakterle Aguila ve İspanyol Kardeşliği’nin kontrolünü ele almanızı sağlar.

AC Rebellion, mekaniğinde sofistike ve aerodinamik tasarımın mükemmel bir karışımına sahiptir, yani bundan sonra ne yapacağınız veya belirli zindanlarda nasıl ilerleyeceğiniz konusunda asla kafanız karışmaz, ancak dikkatinizi çekmek için yeterli içerik olacaktır. Eğitilmesi gereken çok sayıda istatistik ve yapılacak aktiviteler vardır ve oyun asla kazanmak için ödeme yönleri tarafından çok fazla engellenmiş hissetmez.

Zaman geçirirken oynamak için harika bir oyundur ve bir sonraki ana oyun sürümünü beklerken Assassin’s Creed hikayesine bağlı kalmanızı sağlar.

İndirmek: iOS | için Assassin’s Creed Rebellion Android (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

2. AC için Resmi Olmayan Harita: Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey tüm oyun serisinin en büyük oyunlarından biridir. Büyük bir haritaya ve oyun boyunca onlarca saat geriye dönmenizi sağlayan çok sayıda aktiviteye sahiptir. Bir harita uygulamasına sahip olmak, yaptığınız etkinlikleri takip etmenize ve her ne sebeple olursa olsun oyun içi haritanızda görün olmayan konumları bulmanıza yardımcı olabilir.

Bu resmi olmayan uygulama Yunanistan, Elysium, Yeraltı dünyası ve Atlantis haritalarına sahiptir ve aklınıza gelen hemen hemen her şey için simge işaretleriyle doludur. Yan menüyü kullanarak, tam olarak aramak istediğiniz şeyi filtreleyebilirsiniz. Örneğin, dokunduktan sonra Tümlerini Gizle, dokunabilirsiniz Tarikatçılar tüm tarikatçı karakterlerin yerini bulmak için. Bu uygulama, Assassin’s Creed Odyssey’deki haritayı temizlerken sizi düzenli tutmada son derece yardımcı olur ve indirmeye değer.

İndirmek: AC için Resmi Olmayan Harita: iOS | için Odyssey Android (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

3. AC için Resmi Olmayan Harita: Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla, Assassin’s Creed serisinin en yeni ve en büyük oyunudur ve iki yakın selefi Assassin’s Creed Origins ve Assassin’s Creed Odyssey’in mekaniği ve oyun tasarımı üzerine kuruludur. Bu resmi olmayan harita uygulaması, Valhalla’nın kullanımınıza sunulan içerik yelpazesinde çalışırken düzenli kalmanıza yardımcı olur.

Uygulama tasarımı şık ve basittir, filtreleme seçenekleri ile Gizlemek belirli simgeler ve Göstermek diğerlerini ise, tüm İçme Zorlukları. Valhalla oynuyorsanız, bu bir organizasyon aracı veya harita kılavuzu olarak kullanmak için çok önemli bir uygulamadır.

İndirmek: AC için Resmi Olmayan Harita: iOS | için Valhalla Android (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

4. Ubisoft Connect

Ubisoft size ödüller vermeyi ve oynadığınız oyunlara daha fazla bağlanmayı sever. En azından, Ubisoft Connect uygulamasının amacı budur. Önceden var olan Ubisoft hesabınızı kullanarak bir hesap oluşturabilir veya oturum açabilir, hatta PS4 veya XBOX üzerinden bağlanabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra, oynadığınız oyunları görebilir ve oyun içinde talep edebileceğiniz ödüller satın almak için ilişkili kutucuklarına dokunabilirsiniz.

Uygulamada gezinmek çok kolaydır ve Sosyal bölümü, arkadaş edinmenize ve diğer Ubisoft kullanıcılarıyla konuşmanıza izin verir. Mevcut ve gelecekteki Ubisoft oyunlarını çevreleyen en son haberleri takip etmenizi sağlayan özel bir haber akışı vardır. Kendinizi esas olarak Ubisoft tarafından yapılan oyunlara bağlı bulursanız, muhtemelen bu uygulamayı kullanarak elde edecek çok şeyiniz olacaktır.

İndirmek: iOS için Ubisoft Connect | Android

Assassin’s Creed Oyuncuları İçin En İyi Uygulamalar Bunlar

Assassin’s Creed oyunlarını oynamaktan hoşlanıyorsanız, bu uygulamaların tadını çıkaracaksınız. Assassin’s Creed Odyssey ve Valhalla oynarken düzenli olabilir, mobil bir Creed deneyiminde elinizi deneyebilir ve seriye zaman ayırarak daha fazla ödül alabilirsiniz. Ubisoft, özellikle Ubisoft Connect ile hizmetlerini kolaylaştırıyor.

Yorum Yap
0 Yorum yapan