Artık Uber Puanlarınızın Ayrıntılı Bir Dökümünü Görebilirsiniz

Artık Uber Puanlarınızın Ayrıntılı Bir Dökümünü Görebilirsiniz

Uber’de şimdiye kadar kaç tane tek yıldızlı veya beş yıldızlı derecelendirme biriktirdiğinizi görmek ister misiniz? Uber uygulamasında ayrıntılı derecelendirme dökümünüzü kontrol edin.

Uber’de kaç tane iyi ve kötü puan aldığınızı merak ettiyseniz, artık bunu uygulamadan kontrol edebilirsiniz.

Uber, ilk kez geçmiş seyahatlerinize ait derecelendirmelerinizin ayrıntılı bir dökümünü görüntülemenizi sağlar. Burada, Uber uygulamasında derecelendirme dökümünüzü tam olarak nasıl görüntüleyeceğimizi öğreteceğiz.

Uber, Binici Puanlarınızın Ayrıntılı Bir Dökümünü Sunar

Uber, 16 Şubat 2022 itibarıyla uygulamanın Gizlilik Merkezi’nde derecelendirmelerinizin ayrıntılı bir dökümünü gösteren bir özellik ekledi.

Daha önce, sürücülerin sizi nasıl derecelendirdiğine dair genel bir genel bakış olan toplam puanlarınızı görebiliyorsunuz. Ancak, bu yeni ekleme ile, reytinglerinizi artırmak istiyorsanız yararlı olabilecek beş yıldıza kadar kaç tane tek yıldızlı derecelendirmeye sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Ayrıntılı derecelendirme dökümü özelliği hem iOS hem de Android uygulamalarında kullanılabilir.

İlgili: Önce Güvenlik: Uber Yolculuğunuz Sırasında Güvende Kalma Stratejileri

Uber Derecelendirmelerinizin Ayrıntılı Dökümünü Görüntüleme

Uber derecelendirme dökümünüz, uygulamadaki Ayarlar’ın altındaki Gizlilik Merkezi’nde bulunabilir. Ayrıntılı Uber derecelendirme dökümünüzü bulmak ve görüntülemek için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Telefonunuzda Uber uygulamasını açın.

  2. profil simgesi ekranın sağ üst köşesinde.

  3. Şimdi, Ayarlar.

  4. Ardından, aşağı kaydırın ve Gizlilik > Gizlilik Merkezi.

  5. Burada, altında. Uber’deki verileriniz ve gizliliğiniz bölümüne doğru çekin. Uber’i nasıl kullandığınızı görmek ister misiniz? sekmesine dokunun ve sonra Özete bakın.

  6. Şimdi aşağı kaydırın. Derecelendirme ve sonra Derecelendirmelerimi görüntüleme.

Gördüğünüz gibi, reyting dökümünüzü görüntülemek bu kadar kolaydır. Uber’de yeniyseniz, bu bilgileri görüntülemek için en az beş puanlı geziye ihtiyacınız olduğunu belirtmek isteriz.

İlgili: Uber Artık Güvenlik Olaylarını Gizlice Bildirmenizi Sağlar

Uber’in Ayrıntılı Reyting Dökümü Reytinglerinizi Artırmaya Yardımcı Olabilir

Uber derecelendirmeniz sizi şoke etse de, daha fazla dört ve beş yıldızlı derecelendirmeyle yapabileceğinizi düşünüyorsanız, derecelendirmeleriniz üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz ve bu yeni derecelendirme dökümü bölümü iyi bir motivasyon kaynağıdır.

Derecelendirmelerinizin nasıl dağıtıldığını bildiğinizde, Uber sürücülerinin sizi nasıl derecelendirdiğini iyileştirmek için çalışabilirsiniz, belki de biraz daha fazla etkileşimde bulunarak veya arabalarını bulduğunuz gibi bırakarak, böylece sizi daha yüksek dereceleyebilirler.

Bazen biraz daha düşünceli ve nazik olmak, kötü veya ortalama bir puan almak ile iyi bir puan almak arasındaki farkı yaratabilir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan