Android’de YouTube Videoları Çevrimdışı Nasıl İzlenir

Android’de YouTube Videoları Çevrimdışı Nasıl İzlenir

YouTube hareket durumunda içerik akışı için ana platformlardan biri olsa da, her zaman en sevdiğiniz içeriği yayınlamak için bir bağlantınız veya yeterince kararlı bir bağlantınız olmayabilir. YouTube videolarını indirmek burada kullanışlı olur.

YouTube videolarını Android akıllı telefonunuzda çevrimdışı olarak indirme ve izleme hakkında şu şekilde çalışabilirsiniz.

Android Telefonunuza YouTube Videoları Nasıl İndirilir

YouTube videolarını Android’de indirmek kolaydır. Konumunuza bağlı olarak, çevrimdışı görüntülemek için belirli YouTube videolarını indirebilirsiniz. YouTube’un çevrimdışı izlemek için belirli içerikleri indirmeye izin verdiği tüm ülkelerin listesi aşağıda açıklandığı yerdir.

Konumunuz destekleniyorsa YouTube videolarını indirmek için şu adımları izleyin:

  1. Telefonunuzda YouTube mobil uygulamasını açın.

  2. Sağ üstteki arama düğmesini kullanarak indirmek istediğiniz videoyu arayın.

  3. İzleme sayfasına gitmek için videoya dokunun ve İndirmek düğme. Alternatif olarak, Daha (üç dikey nokta) videonun başlığına bitişik ve Videoyu indirme.

  4. Bunu ilk kez yapıyorsanız, YouTube video indirme kalitesini seçmenizi isteyecektir. Uygun bir İndirme Kalitesi ve dokunun İndirmek işlemi başlatmak için. Ayarlarımı hatırla geçiş etkinleştirilir, böylece başka bir YouTube videosunu indirmeden önce aynı işlemi tekrar yaşamak zorunda kalmayacaksınız.

YouTube videonuz indirilme işlemi tamamlandıktan sonra, Video indirildi altta açılır. Ayrıca, İndirmek düğmesi şimdi diyecek Indirilen. Bu, artık videoyu internet bağlantısı olmadan çevrimdışı izleyebileceğiniz anlamına gelir.

İndirilen videolara erişmek için Kütüphane sekmesini seçin ve Indirme. Uygulamaya internet bağlantısı olmadan girerseniz, YouTube size bir İndirmelerinizi Görün indirmelerinize erişmek için anında dokunabileceğiniz düğmeye basın.

YouTube, filmleri ücretsiz olarak indirmenize izin veren birçok hizmetlerden sadece biridir.

YouTube Videolarını Çevrimdışı İndirme Sınırlamaları

YouTube videolarını Android’de indirmek basit olsa da, yakalamanın ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Birkaç tane var. Bunlardan ilki, konumunuza bağlı olarak bir YouTube Premium aboneliğine sahip olmanız gerekebileceğidir.

Bu nedenle, YouTube’un abonelik hizmetinin mevcut olduğu bir bölgede yaşıyorsanız, diğer birkaç avantaj arasında reklamsız bir deneyim olan indirme özelliğine erişmek için ayda 11,99 $ ödemeniz gerekir.

İkincisi, videoyu yalnızca YouTube mobil uygulamasını kullanarak görüntüleyebilirsiniz. YouTube mobil uygulamasının içinden bir video indirdiğinizde, üçüncü taraf bir uygulamayı izlemek veya videoyu başka bir cihaza aktarmak için kullanamazsınız. Bunun ana nedeni, YouTube’un cihazınızdaki indirilen içeriği şifrelemesidir.

İlgili: YouTube Premium Maliyete Değer mi? Dikkate Alınması Gereken Önemli Şeyler

Diğer yakalama, Android telefonunuzu en az 48 saatte bir internete yeniden bağlamanız gerekecektir. Ancak bazı bölgelerde YouTube, müzik dışı içerikler için cihazınızı en az 29 günde bir internete yeniden bağlamanız gerekir.

Zorunlu bağlantı, videonun bilgilerinin çevrimiçi sürümüyle güncel olmasını sağlar. Ayrıca YouTube’un bir videonun kullanılabilirlik durumunu kontrol etmenize yardımcı olur. Bu nedenle, içerik üretici bir videoyu aşağı çekerse, internete yeniden bağlandığınızda izlemeniz artık kullanılamaz.

Son olarak, tüm YouTube videoları indirilemez. YouTube, içerik üreticilerin videolarının indirilebilir olup olmayacağını seçmesine olanak tanır.

Android’de YouTube Videolarını Çevrimdışı İzleyin

YouTube’un indirme özelliği, özellikle zayıf bağlantı alanlarındakiler için kullanışlıdır. Bağlantınız kesildiğinde her zaman izleyecek bir şeyiniz olduğundan emin olmak için YouTube videolarını çevrimdışı indirin.

Bulunduğunuz yere bağlı olarak YouTube Premium aboneliğine ihtiyacınız olabilir. Şanslı olduğunuzu ve henüz YouTube Premium tarafından desteklenmeyen bir bölgede yaşadığınızı varsayalım. Bu durumda, aboneliğiniz olmadan YouTube videolarını indirebilirsiniz (indirme özelliği bölgenizde mevcut olduğu sürece).

Yorum Yap
0 Yorum yapan