Android için Bu Sahte Çağrı Uygulamalarıyla Garip Durumlardan Kaçın

Android için Bu Sahte Çağrı Uygulamalarıyla Garip Durumlardan Kaçın

Kötü bir randevudaysanız veya bir partide sevmediğiniz biriyle konuşmak zorunda kalırsanız, bu durumdan kibarca çıkmak zor olur. Banyoya kaçmak size sadece birkaç dakika kazandıracaktır, özellikle de bir randevudaysanız ve masada geri dönmeniz bekleniyorsa. Neyse ki, senin için başka bir seçenek daha var.

Telefonunuza gerçek bir telefon görüşmesi simüle eden Android cihazlar için sahte arama uygulamaları vardır. Böyle bir uygulama ile kötü bir durumdan hemen kurtulabilirsiniz. Peki ya en iyi kısmı? Ciddi bir şey için gitmen gerektiğini düşündükleri için konuştuğun kişiyi gücendiremezsin.

1. Sahte Arama

Bu, Android için en basit sahte arama uygulamalarından biridir. Talimatlar oldukça basittir, ancak takas, arayüzün biraz eski olmasıdır.

Uygulamayı açtığınızda, uğraşabileceğiniz altı farklı düğme görürsünüz. Bu, bir sonraki Ara -yan düğmesi, adı düzenlemenizi, sahte bir numara ayarlamanızı ve sizi arayacaktır sahte kişinin resmini eklemenizi sağlar. O zaman, ya basabilirsin. Şimdi Ara bir telefon görüşmesini hemen ayarlamak için Tarife daha sonrası için bir çağrı ayarlamak için.

Aralarından seçim yapabileceğiniz tek zamanlama sürelerinin 10 saniye, 30 saniye ve 1 dakika olduğunu belirtmek gerekir. Bu, bir randevunun ortasında önceden planlanmış bir telefon görüşmesi için işe yaramayacak olsa da, banyoya kadar kendinizi mazur görebilirsiniz, ayarlayabilir ve geri döndüğünüzde cevaplayabilirsiniz.

Bu, bir sonraki Karakter sekmesi, polis, pizzacı, anneniz veya erkek arkadaşınız gibi kimden sahte bir arama isteyebileceğinize dair birkaç örnek verir. Her karakter profili için Arayan sekmesinde doldurulan benzersiz bir ad ve numara vardır.

Ardından, Zil Sesi varsayılan zil sesinize veya sahte bir arama olduğunu bilmeniz için benzersiz bir zil sesi seçin. Ayrıca, Ses sekmesine tıklayın ve telefon görüşmesinde bunu kullanın, böylece daha gerçekçi olur.

İndirmek: Sahte Arama (Ücretsiz)

2. Sahte Arayan Kimliği

Sahte Arayan Kimliği uygulamasının ana ekranından ihtiyacınız olan her şeyi görebilirsiniz. İlk sekme, Arayan Bilgisi, arayanın adını ve numarasını değiştirebileceğiniz yerdir. Burada anne, kız arkadaş veya pizza gibi önceden yüklenmiş bir karakter seçmek veya hatta kendi kişi listenizden birini çekmek için seçenekler de vardır. Ayrıca, ekstra bir gerçeklik öğesi için bir resim ekleyebilirsiniz.

Hemen sahte bir çağrıya ihtiyacınız varsa, Şimdi Ara bir telefon görüşmesini tetiklemek için. Veya, kendi özel saatinizi ayarlamak veya önceden ayarlanmış saatler arasından seçim yaparak 30 saniye, bir dakika, beş dakika, 15 dakika veya 30 dakika gibi daha sonra için bir telefon görüşmesi planlayabilirsiniz.

İçinde İleri Ayarlar, arama ekranınızın görünümünü tam olarak istediğiniz gibi görünecek şekilde düzenleyebilirsiniz. Genel Android’in yanı sıra Samsung çağrı ekranlarını taklit edebilir. Ayrıca sahte aramalar için özel bir zil sesi seçebilir ve daha gerçekçi görünmelerini sağlamak için herhangi bir sahte arama sırasında çalmak için ses kaydedebilirsiniz.

Ayrıca kullanışlı bir Arama Geçmişi sekmesinden tüm sahte aramalarınızın kaydını görebilirsiniz.

Ne yazık ki, bu uygulamanın reklamları var ve onlardan kurtulmak için ödeme yapmanın bir yolu yok. Her tıklamadan sonra bir reklam açılır, ancak yaklaşık beş saniye sonra reklamı kapatabilirsiniz.

İndirmek: Sahte Arayan Kimliği (Ücretsiz)

3. Çağrı Asistanı

Bu, oldukça temel bir kullanıcı arayüzüne sahip, kullanımı çok basit olan başka bir sahte çağrı uygulamasıdır. Uygulamayı açtığınızda, arayanın adını ve numarasını anında görebilir ve düzenleyebilirsiniz. Tanıdığınız birini seçmek için kişilerinizi sıralamayı seçebilir veya bir ad oluşturabilirsiniz.

İlgili: Anksiyete ve Panik Atakları Hafifletmek İçin En İyi Uygulamalar

Aramayla birlikte gitmek için bir resim, bir ses ekleyebilir ve çok çeşitli farklı telefon görüşmesi temaları arasından seçim yapabilirsiniz. Uygulama Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo, Vivo, LG, Meizu, OnePlus, iPhone, Nokia, Motorola ve genel Android için birkaç farklı arama ekranına sahiptir.

‘ye tıkladığınızda, Tarife sekmesinde, önceki bir telefon görüşmesini kolayca çoğaltabileceğiniz bir arama geçmişi görebilirsiniz. Çoğalttığınızda, geçen seferkiyle aynı zamanlanmış zaman sınırını mı yoksa yenisini mi istediğinizi seçmeniz istenir.

Şimdi, 10 saniye, 30 saniye, bir dakika, beş dakika, 15 dakika, 30 dakika’yı seçebilir veya özel bir saat ayarlayabilirsiniz.

İndirmek: Çağrı Asistanı (Ücretsiz)

4. IFTTT

IFTTT uygulaması kesinlikle sahte bir telefon görüşmesi ile garip bir durumdan kaçmanıza yardımcı olabilir, ancak bundan çok daha fazlasını yapabilir. IFTTT, yaygın bir otomasyon komutu olan “If This Then That” anlamına gelir. Hayatınızı kolaylaştırmak için otomatikleştirmek istediğiniz hemen hemen her şey, IFTTT muhtemelen bunu yapabilir.

Ancak sahte aramalar yapma hakkında bilgi edinmek için buradasınız, bu yüzden IFTTT uygulamasında belirli bir Uygulama hakkında konuşalım. Arama çubuğuna “telefon görüşmesi” yazın ve Telefon Görüşmesi (Yalnızca ABD).

Uygulamanın bu bölümünde, cihazınızın telefon uygulamasıyla kullanabileceğiniz birkaç Uygulama vardır, örneğin bir uyandırma araması planlamak, Alexa’dan telefonunuzu aramasını istemek ve ev alarmınız tetiklenirse bir telefon görüşmesi almak gibi.

Özellikle bir Applet var, adı. Kendinizi garip bir durumdan kurtulun (Yalnızca ABD). Başlıktan da anlaşılacağı gibi, bu Uygulama, bağlandığında, sizi kötü bir tarihten veya çok uzun süre devam eden bir partiden çıkarmak için gizlice bir telefon görüşmesini tetikler.

İndirmek: IFTTT (Ücretsiz, premium abonelik mevcuttur)

Sahte Arama Uygulaması Kullanmanın Yanlış Bir Yanı Yok

Her ne kadar içine girdiğin her garip ya da basit garip konuşmaya dayanabilsen iyi olurdu, bu mümkün değil. Konuşma yeterince kötüyse, bundan kurtulmanın bir yolunu bulacağız ve sahte bir arama uygulaması kullanmak bunu yapmanın en güzel yollarından biridir.

Bazı insanlar sahte bir arama uygulaması kullanmanın kaba veya aldatıcı olduğunu söyleyebilir, ancak garip veya potansiyel olarak tehlikeli bir durumdan kaçmanıza izin verirse, bunda yanlış olan nedir? Ayrıca, sosyal kaygısı olanlar için, her ihtimale karşı sahte bir aramanın sıraya sokması sinirleri rahatlatabilir. Sahte çağrıya cevap vermek zorunda değilsiniz, ama orada olduğunu bilmek son derece yararlı olabilir.

Yorum Yap
0 Yorum yapan